close
تبلیغات در اینترنت
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا

عکسهای بازیگران و خوانندگان خارجی

دانلود عکسهای بازیگران خارجی

عکسهای جدید از جسیکا آلبا

عکسهای جدید از جسیکا آلبا

 


 

 

جسیکا البا همواره از بازیگران زن هالیوود است که از بازی در صحنه های خیر اخلاقی سر باز زده است ولی در مصاحبه جدیدش به نظر میرسد که نظرش عوض شده است.

او حتی در سال ۲۰۰۶ از یکی از مجلات امریکایی بخاطر گذاشتن عکسش که کاملا پوشیده نیست شکایت کرد ولی امروز صبح او در مصاحبه ای با برنامه تلویزیونی Fox & Friends گفت که من تا ابد نمی خواهم که از برهنه شدن در فیلم سر باز بزنم و شاید در نقش های بعدی این اتفاق بیوفتد ولی در حال حاضر هیچ لزومی برای این کار نمیبینم.

هنگامی که سه مجری این برنامه درباره این موضوع از اوسوال کردند او در پاسخ گفت که دلیل اصلی این موضوع این اسن که نمیخواهد نسبت به خانواده اش فدر نشناس باشد و شاید برهنه شدن من ان ها را ناراحت کند.

او در ادامه گفت که سعی میکند بین تمام کارهایی که در پیش رو دارد به یک تعادل برسد ولی در اولویت خانواده اوست.

کش وارن همسر این بازیگر ۳۳ ساله است.جسیکا البا دو فرزند دختر به نام های  هانر و هون دارد.

او وهمسرش به تازگی یک کمپانی اب معدنی افتتاح کرده اند که از این برنامه زنده برای تبلیغ آن نیز استفاده کرد.

 

پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba

پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba

پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba

پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba

 


جسیکا ماریا  آلبا
متولد: 28 آوریل سال 1981 (27 سال) در شهر "پامانا" در ایالت کالیفرنیا
سالهای فعالیت: از سال 1994 تاکنون!
همسر وی "کش وارن" است که در سال 2008 با هم ازدواج کردند.
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba
 


جسیکا ماریا آلبا بازیگر سینما و تلویزیون آمریکا است. بازی در تلویزیون را در 13 سالگی و در فیلم  "Camp Nowhere" و "دنیای مرموز الکس مک"  آغاز کرد. (1994) آلبا هنر بازیگری خود را در سریال تلویزیونی "فرشته تاریکی" به همگان نشان داد.(2002-2000). او بعدها در فیلم‌های مختلفی ظاهر شد، مانند:

عسل (2003)، شهر گناه (2005)، چهار شگفت انگیز (2005)، در میان آسمان (205)، چهار شگفت انگیز2 و "موفق باشی عزیزم" که هر دو در سال 2007 ساخته شدند.
آلبا به طور پیاپی در نظرسنجی‌های "ماکسیم" در لیست 100 نفر از جذاب‌ترین‌های دنیا قرار داشته است. او جوایز زیادی را برای بازی‌های منحصر به فرد خود دریافت کرده است، از جمله "جایزه نوجوانان" و "جایزه بهترین بازیگری" در تلویزیون به خاطر بازی در سری فیلم‌های "فرشته تاریکی" همچنین در این فیلم مورد انتقاد بسیاری از مردم و منتقدین قرار گرفت، اما جسیکا آلبا با کاندید شدن برای جوایز بی‌شماری این انتقاد‌ها را از بین برد.

زندگی شخصی
آلبا در "پامانا" ایالت کالیفرنیا بدنیا آمد. مادر وی از کانادایی‌های دو رگه سوئدی و فرانسوی بود. پدرش نیز یک آمریکایی- مکزیکی بود. هر دو آنها از طرف پدری متعلق به آمریکا و ایالت کالیفرنیا بودند. آلبا یک برادر جوان‌تر از خود نیز به نام "جاشا" دارد. حرفه پدر آلبا آنها  را ناگزیر می‌کرد که به شهرهای مختلفی سفر کنند و زمانیکه جسیکا نه سال داشت در کالیفرنیا ساکن شدند.
 
 سابقه بازیگری جسیکا آلبا
جسیکا علاقه خود را به بازیگری در زمانی که فقط پنج سال داشت کشف کرد. در سال 1992، زمانیکه یازده سال داشت مادرش را متقاعد کرد که وی را برای شرکت در امتحانات بازیگری به "بورلی هیلز" ببرد. وی در این رقابت‌ها برنده جایزه هزار دلاری شد، و اولین درس بازیگری را آموخت. اولین كار بازیگری وی یك نقش کوتاه در "Camp Nowhere" بود. ابتدا برای این فیلم یک نقش کوتاه دو هفته ای در نظر گرفته شده بود ولی زمانیکه هنرپیشه نقش اول فیلم دچار حادثه ای شد و از بازی کناره گیری کرد او را برای این نقش در نظر گرفتند.
 
آلبا همچنین در دو آگهی بازرگانی  تجاری برای دو کشور مختلف  ظاهر شد. بعد از آن جسیکا در نقش‌های کوتاه در سری فیلم‌های کمدی ظاهر شد. بعد از این دوران او نقش "مایا" را در اولین سری فیلم "فلیپر" پذیرفت. تحت سرپرستی مادر دلسوزش جسیکا قبل از اینکه راه رفتن را بیاموزد شنا کردن را آموخت، و تبدیل به یک شناگر و غریق نجات بسیار ماهر شد، مهارت‌هایی که می‌توانست بوسیله آنها خود را به نمایش بگذارد،‌ اتفاقی که در فیلم "استرالیا" برایش افتاد.
در سال 1998، سری اول فیلم " استیون بوچو" تولید شد و جسیکا در این فیلم نقش "ملیسا‌هانر" ‌را پذیرفت، همچنین در همان سال او نقش‌های دیگری را نیز در بورلی هیلز ایفا می‌کرد. فیلم‌هایی چون بورلی هیلز  90210 و نقش "لایا" در یک قسمت از "قایق عشق: موج بعدی"‌. در سال 1999، او در فیلم كمدی "Randy Quaid" بازی کرد. بعد از اینکه جسیکا از دبیرستان فارغ التحصیل شد، شروع به خواندن درس بازیگری با "ویلیام مکی" و همسر وی کرد.
 
در سال 1999 زمانیکه در گروه درو باریمور وارد شد و در فیلم کمدی "Kissed NeverBeen" بازی کرد قدم در راه ستاره شدن گذاشت.  همچنین نقش اصلی بازیگر زن  را در فیلم "Idle Hands"‌ ایفا کرد و به خوبی از عهده این کار برآمد.
بزرگ ترین اقبال زمانی به وی روی آورد که "جیمز کامرون"‌ او را از میان 1200 نفر کاندید برای بازی در سریال تلویزیونی "فرشته تاریکی" برگزید. در این سریال آلبا به خوبی درخشید و در سال 2002، توانست کاندیدای جایزه "گلدن گلوب" شود. آلبا بعدها فاش کرد که او زمانیكه  در حال بازی در فرشته تاریکی بوده، از ناراحتی گوارشی رنج می‌برده است.
قابل توجه ترین نقش‌های آلبا شامل نقش یک طراح رقص در فیلم "عسل" یك رقاص به نام "نانسی كالاهان" را در "شهر گناه" و همچنین نقش "مارول کامیکز" ، "زن نامرئی" در چهار شگفت انگیز نقشی كه برای مدت زمانی طولانی در اذهان باقی می‌ماند،‌ بوده است. او بعدها در فیلم‌های "نتیجه" "در آسمان نیلگون" و "موفق باشی عزیزم" ایفای نقش کرد. آلبا مجری برنامه جوایز MTV سال 2006 بود و نقدهایی نیز برای فیلم‌های"کینگ کنگ"، "ماموریت‌های ناممكن3" و بلاخره "رمز داوینچی" نوشته است.
 
در سال 2008، او اولین نقش اصلی خود را در فیلم‌های ترسناک در فیلم "چشم‌" بازی کرد، فیلمی ‌که از "هنگ کنگ" اصلی ساخته شده بود، او جایزه آکادمی ‌هنر و جایزه تکنیک  را از آن خود کرد. در سال بعد، در فیلم "The love Guru" ایفای نقش كرد و در فیلم "نشانه نامرئی خودم" یک ستاره شد.
آلبا توسط نمایندگان کشف استعدادهای بازیگری "پاتریک ویتسل" و "براد کافارئیلی" کشف شد.
 
فیلم شناسی:
 Camp Nowhere- 1994
Venus Rising- 1995
P.U.N.K.S.- 1999
Never Been Kissed-1999
Idle Hands-1999
Paranoid-2000-
Honey-2003
The Sleeping Dictionary- 2003
Sin City-2005
Fantastic Four-2005
Into the Blue-2005
Knocked Up-2007
Good Luck Chuck-2007
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer-2007
The Ten- 2007
Awake- 2007
The Eye-2008
Meet Bill-2008
The Love Guru-2008
An Invisible Sign of My Own-2009
The Killer Inside Me-2010
Sin City 2- 2010
 
برنامه‌های تلویزیونی:
Flipper- 1995- 1997
Dark Angel- 2000-2002
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba
پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا - Jessica Alba

پس زمینه های جدید از جسیکا آلبا ، عکسهای جدید از جسیکا آلبا ، جسیکا آلبا ، عکس جدید از جسیکا آلبا ، عکس از جسیکا آلبا ، عکس بازیگران خارجی ، بازیگران خارجی ، عکس بازیگران ، جسیکا البا ، عکس های جسیکا آلبا ، جدیدترین عکس های جسیکا آلبا ، پس زمینه جسیکا آلبا ، والپیپر جسیکا آلبا ، بکگراند جسیکا آلبا ، بیوگرافی جسیکا آلبا ، مصاحبه جدید با جسیکا آلبا ، گالری عکس های جسیکا آلبا ، جسیکا آلبا و همسرش ، فیلم های جسیکا آلبا ، عکس جسیکا آلبا ،

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب مرتبط

کلینیک سردرد تهران بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران آتلیه بارداری درمان میگرن تعبیر خواب آنلاین لیفتراک دست دوم درب ضد سرقت دوربین مدار بسته شال و روسری طراحی سایت شیراز ترجمه مقاله

بک لینک